Hotel Campina
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Sportactiviteiten Wandelen | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Ontbijt Ontbijt op kamer | Airconditioning |
Hotel Campina Posse met 11 kamers organiseert fietstochten voor actieve gasten op 10 minuten rijafstand vanaf Padre Zezinho.
Dit hotel in Posse is gelegen 159 km van Formosa. Bovendien ligt Aabb op 700 meter loopafstand.
Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Dit comfortabele hotel in Posse beschikt over een eigen à-la-carterestaurant, waar gasten Braziliaanse gerechten kunnen proberen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Padre Zezinho3,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Droger
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Lunchpakketten
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Wandelen
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Roomservice
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Campina naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Hotel Campina te komen. - ❓
Is er parkeergelegenheid bij Hotel Campina?
Ja, Hotel Campina biedt parkeerplaatsen gratis aan. - ❓
Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Hotel Campina?
Ja, een continentaal ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Hotel Campina. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Campina?
Klanten van Hotel Campina moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Posse?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Posse is $29. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Posse?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Posse:- American Express
- Visa
- Maestro
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Hotel Campina?
Hotel Campina biedt Deluxe Kamer met een King Size Bed, Deluxe Vierpersoonskamer en Deluxe Driepersoonskamer om eruit te kiezen.